Lütfen bana yaz

Hey!

Blogumu ziyaret ettiğinize ve bir makale yayınlama olasılığıyla ilgilendiğinize sevindim. Politikalarımızı, gönderim sürecimizi ve kabul ettiğimiz içeriği açık bir şekilde açıklayan sayfanın tamamını okumak için lütfen bir dakikanızı ayırın.

Web sitemde ilginç bir konu makalesi yayınlamanızı öneriyorum. Okuyucular için iyi ve faydalı bir makaleye ulaşmak için yayın talebinde bulunmadan önce yayın kurallarını okumanızı öneririz.

Yayın gereksinimleri:

 1. Benzersiz: Makale %100 orijinal içerik olmalı ve daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olmalıdır. İntihale izin verilmez. Daha önce başka bir yerde yayınlanan hiçbir şeyi yayınlamayacağım.
 2. Uzunluk: Makalenin uzunluğu en az 1200-1500 kelime olmalıdır. Mesajı herhangi bir şekilde değiştirme hakkını saklı tutuyorum.
 3. Fotoğraf: Resim, grafik, tablo vb. eklenmelidir. makalede. Birincil kaynağı kullanarak kimlik bilgileri de ekleyebilirsiniz. Yalnızca Pixabay’daki görselleri telif hakkı olmadan kullanabilirsiniz.
 4. İçerik Kalitesi: Makale yüksek kalitede olmalı ve metnin dilbilgisi açısından doğru ve okunabilir olduğundan emin olmak için metninizi Grammarly ve Hemingway’den geçirmelisiniz.
 5. Sunum: Umarım makaleyi başlıklar (büyük harflerle) ve bağlantılar ile doğru biçimde yazabilirsiniz. Tüm makaleler, yayına hazır HTML biçimlendirmesiyle docs.google.com biçiminde gönderilmelidir.
 6. Konu: Yazıların konuları blogum ile ilgili olmalıdır.
 7. Toplantı: Son teslim tarihi yok, ancak zamanında yazmanızı ve iletişimi açık tutmanızı bekliyorum.

Bu durumda, makale yayına kabul edilemez:

 1. Yasaları ihlal eden veya okuyucuyu yanıltabilecek veya sağlığına zarar verebilecek konulardaki makaleler (kumarhane, uyuşturucu, şiddet içeren içerik vb.). Bir makalenin içeriği veya konusu nedeniyle yayımlanmaya uygun olmadığını düşünürsem yayımlamayı reddetme hakkına sahibim.
 2. Makale başka bir siteden kopyalandıysa (belirsiz içerik).

Kendim hakkında nasıl yazarım?

Bana [email protected] adresinden e-posta gönder

Mektubu yazın:

 1. Hangi şirketi temsil ediyorsunuz ve web siteniz nedir?
 2. Yayınlanan makalenin konusu ve kısa bir açıklaması.
 3. Bağlantı eklemeyi planlıyorsanız, lütfen dahil etmek istediğiniz her bir hedef bağlantıyı listeleyin (her bağlantı için URL ve bağlantı metni) (makale başına en fazla 1-2 bağlantı).
 4. Lütfen geçmişte yayınladığınız diğer makalelerden örnekler gönderin.

Fiyatlar ve yayın koşulları talebiniz üzerine tarafınıza iletilecektir.

Mektubunu bekliyorum.