Kullanım Şartları

Bu web sitesini kullanarak, herhangi bir sınırlama olmaksızın aşağıdaki Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce bu şartları dikkatlice okuyunuz. Bu Şartlar, bu ilan güncellenerek herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bu nedenle, bu tür değişiklikler sizin için bağlayıcı olacaktır ve bağlı olduğunuz mevcut Kullanım Koşullarını gözden geçirmek için bu sayfayı periyodik olarak ziyaret etmelisiniz.

ruyaanlamiturkiye.com (“Hizmet”) tarafından sağlanan bilgiler doğası gereği geneldir ve profesyonel tavsiye yerine geçmez. Bu Hizmetlerin içeriğini bir hizmet olarak kullanıma sunuyoruz. Tüm bilgiler, açık, zımni veya yasal herhangi bir garanti olmaksızın “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Bu feragatname, bunlarla sınırlı olmamak üzere, tüm ticari elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantilerini içerir. Doğru bilgiler sağlamaya çalışırken, ruyaanlamiturkiye.com tarafından sağlanan bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda hiçbir beyanda bulunmaz, söz vermez veya garanti vermeyiz. ruyaanlamiturkiye.com tarafından sağlanan bilgiler herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir, revize edilebilir veya değiştirilebilir. ruyaanlamiturkiye.com, sayfalarında sağladığınız genel bilgilerden sorumlu değildir.

Sitedeki bilgiler ve bilgileri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Ziyaretçiler ruyaanlamiturkiye.com içeriğini yalnızca kendi riskleri altında kullanırlar. Bu web sitesi, web sitesinde yayınlanan veya kullanıma sunulan herhangi bir bilginin doğruluğundan, kullanışlılığından veya kullanılabilirliğinden sorumlu değildir. ruyaanlamiturkiye.com hiçbir durumda, sözleşme, haksız fiil veya diğer yasal teoriler nedeniyle herhangi bir üçüncü tarafa karşı İçeriğin kullanımı veya kullanılamamasıyla ilgili zararlardan sorumlu tutulamaz.

ruyaanlamiturkiye.com hastalık, teşhis veya tedavi hakkında bilgi içeremez ve içermemelidir. Kişisel durumunuzla ilgili tüm bilgiler mevcut olmayabilir. İçerik teşhis amaçlı değildir ve doktorunuzu görmenizin yerine geçmez.

ruyaanlamiturkiye.com bu sitedeki bilgileri yalnızca tüketici eğitimi amacıyla sunar. ruyaanlamiturkiye.com, bu sitede açıklanan ürünlerin hiçbirinin üreticisi veya satıcısı değildir. ruyaanlamiturkiye.com ilgili makalelerde veya reklamlarda belirtilen hiçbir ürünü, hizmeti, satıcıyı veya tedarikçiyi desteklemez. ruyaanlamiturkiye.com, ürün açıklamalarının veya diğer web sitesi içeriğinin doğru, eksiksiz, güvenilir, güncel veya hatasız olduğunu garanti etmez.

Bu Hizmetleri kullanarak, bu Hizmetlerle bağlantılı olarak kullandığınız ekipmanın gerekli bakım veya onarımıyla ilgili masraflara ilişkin sorumluluk da dahil olmak üzere, kullanımın riskinin size ait olduğunu kabul edersiniz.

Hizmetimiz, belirli bilgileri, metinleri, grafikleri, videoları veya diğer materyalleri (“İçerik”) yayınlamanıza, bağlamanıza, depolamanıza, paylaşmanıza ve kullanıma sunmanıza olanak tanır. Yasallığı, güvenilirliği ve uygunluğu dahil olmak üzere Hizmette veya Hizmet aracılığıyla yayınladığınız içerikten siz sorumlusunuz.

Hizmet üzerinde veya Hizmet aracılığıyla İçerik yayınlayarak, (i) İçeriğin sahibi olduğunuzu (olacağınızı) ve/veya bunu kullanma hakkına sahip olduğunuzu ve aşağıda belirtilen hakları ve lisansları bize verme hakkını beyan ve taahhüt etmektesiniz; Şartlar ve (ii) Hizmete veya Hizmet aracılığıyla içerik göndermenin, herhangi bir kişi veya kuruluşun gizlilik haklarını, tanıtım haklarını, telif haklarını, sözleşmeden doğan haklarını veya diğer haklarını ihlal etmediğini. Telif hakkını ihlal eden herhangi bir hesabı feshetme hakkımız saklıdır.

Hizmet üzerinde veya aracılığıyla yayınladığınız, ilettiğiniz veya görüntülediğiniz herhangi bir İçeriğe ilişkin tüm haklarınızı saklı tutarsınız ve bu hakları korumaktan siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın Hizmet üzerinde veya Hizmet aracılığıyla yayınladığı herhangi bir içerikten sorumlu değiliz. Bununla birlikte, Hizmet aracılığıyla İçerik göndererek, bize bu tür içeriği Hizmet üzerinde ve aracılığıyla kullanma, değiştirme, halka açık şekilde gerçekleştirme, halka açık olarak görüntüleme, çoğaltma ve dağıtma hakkını ve iznini vermiş olursunuz. Bize verilen bu lisansın, içeriğinizi, içeriğinizi bu şartlara uygun olarak kullanabilecek olan diğer hizmet kullanıcılarının kullanımına sunma hakkını da içerdiğini kabul edersiniz.

Hizmetlerimize erişiminizin bir kısmı ve İçeriği kullanımınız karşılığında, ruyaanlamiturkiye.com‘un herhangi bir İçerikle bağlantılı olarak aldığınız herhangi bir karar veya eylem veya ihmalden dolayı size karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. Hizmetlerimizden veya içeriklerinden (bu Kullanım Koşulları dahil) memnun değilseniz, tek ve münhasır çözümünüz Hizmetlerimizi kullanmayı bırakmaktır.

Bu Kullanım Koşulları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.